Lõuna-Eestis elab üks armas noor eesti pere, kus on ema, isa ja üheksa last: kolm teismelist tüdrukut ja kuus poissi. Noorim lastest on alles ühekuune. Perekond elab esivanematega koos pisikeses maamajas. Pereema on kodune, pereisa püüab lastetoetusest saadava raha ja heade inimeste abiga kodu laiendada.
Pereisa on lahtiste kätega hea ehitusmees. Talle on pakutud ka võimalust minna Soome tööle suurt palka teenima, aga oma suure pere juurest ära minek tähendaks naisest ja lastest pikka eemaolekut, see aga ei sobi kuidagi.

Praegu käib majale juurdeehituse tegemine, et suur pere paremini ära mahuks. Uuel majaosal on sarikad valmis ja kile peal. Veel on vaja küttepuid, kahe lõõriga moodulkorstnat, ahjukive, elektrijuhtmestikku, lüliteid, elektripistikuid, soojustusmaterjale, nt villa ja tuuletõkkeplaate, ning kõike siseviimistluseks vajalikku. Uue majaosa juurde tuleb ka lisa tualett. Selle tarbeks vaja wc pott, valamu, segisti, veeboiler.
Lastele kuluvad loomulikult ära uued voodid ja madratsid koos tekkide-patjade ja voodipesuga, lambid, riiulid ja toolid-lauad õppimiseks. Perenaisel on hädasti tarvis pesukuivatit.


Siiani on suur pere pidanud oma jõudude ja heade sõprade abiga hakkama saama.
Palun aitame koos seda suurt peret!